Si Si Bee

Ilość produktów: 14

POCHODZENIE

Polska marka Si Si Bee została założona przez Martę Szczepaniak w 2017 roku.

PRODUKTY

Producent oferuje naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

CIEKAWOSTKA

Pierwsze produkty marki powstawały już wiele lat wcześniej i były testowane przez Martę. Jak zapewnia, wynikało to z własnej potrzeby, bo od 15 roku życia sama choruje na łuszczycę.

Si Si Bee dedykuje swoje produkty osobom ze skórą suchą i przesuszoną. Z powodzeniem mogą być stosowane u najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry dzieci od 3 roku życia. Również poradzą sobie z problemami skóry alergicznej, z egzemą i łuszczycą.

Asortyment obejmuje produkty zmiękczające, odżywiające, łagodzące podrażnienia i wzmacniające barierę ochronną naskórka.

Kosmetyki te zawierają naturalne olejki eteryczne w bezpiecznych stężeniach oraz naturalne masła, oleje i wyciągi roślinne. Produkowane są w Polsce i odpowiednio przebadane przez polskie laboratorium. Surowce do ich produkcji pozyskiwane są z naszych rodzimych źródeł lub krajów Unii Europejskiej.

Sortowanie
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel