zapytaj eksperta

Purles

Ilość produktów: 26

Francuska marka profesjonalna dermokosmetyków. Są one tworzone z myślą o adoracji codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Kierowane do najbardziej wymagających klientów wykazują się najwyższej jakości naturalnymi składnikami aktywnymi i wysoką skutecznością działania. Bogate formuły zachwyca każdy rodzaj skóry i wyprowadzą pielęgnację na najwyższy poziom. Przekonaj się!

POCHODZENIE

Produkcja linii produktów Purlés odbywa się w 80% we francuskich laboratoriach, a 20% w Hiszpanii.

PRODUKTY

Marka oferuje kosmoceutyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

CIEKAWOSTKA

Purlés to profesjonalna marka dermokosmetków nie tylko do użytku domowego. Jej produkty dedykowane są również do zabiegów w salonach kosmetycznych, SPA i klinikach.

Każdy z preparatów został ponumerowany oraz przydzielony do odpowiedniej gamy. Sushi Ceremony - dla skóry dojrzałej, ze zmianami pigmentacyjnymi. Gold & Pearls Ceremony - bez względu na wiek i rodzaj skóry. Produkty z tej linii działają przeciwstarzeniowo i rozświetlająco. Eye Contour - dedykowana do pielęgnacji skóry okolic oczu w każdym wieku. Total Cleansing to linia specjalistycznych produktów do demakijażu. Acid Peels - kuracja delikatnie złuszczająca, rozjaśniająca, regenerująca i normalizująca naskórek. Produkty te wspomagają leczenie problemów skórnych, redukcję zmarszczek oraz blizn. Derma Solution - linia zainspirowana działaniem zabiegów medycyny estetycznej. Podstawą w niej są niezwykle skuteczne i silnie przeciwstarzeniowe składniki aktywne, takie jak komórki macierzyste. Pure Rebalancing Ceremony - dedykowana skórze mieszanej, tłustej i trądzikowej. Clinical Repair Care - stworzona z myślą o stosowaniu jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z zabiegami inwazyjnymi. Wspomaga procesy regenerujące i naprawcze skóry. DNA Protection Expert to linia anti-aging. Hamuje działanie wolnych rodników i stresu oksydacyjnego. Redness Stop System - odpowiednie dla skóry naczyniowej, wrażliwej i podrażnionej.

pixel