Creamy

Ilość produktów: 34

POCHODZENIE

Creamy jest polską marką założoną w 2016 roku przez Zofię Pinchinat – Witucką posiadającą polsko-haitańskie korzenie.

PRODUKTY

Marka oferuje wegańskie kosmetyki do pielęgnacji skóry – kremy, serum i olejki do mycia. Dodatkowo w jej asortymencie znajdziemy czyste oleje oraz hydrolaty.

CIEKAWOSTKA

W logo marki Creamy zamiast litery "a" widnieje symbol Erzulie - haitańskiej bogini piękna, miłości i płodności.

Marka Creamy rozpoczęła swoją działalność od wprowadzenia jako pierwsza na polski rynek oleju z drzewa moringa, który posiada niesamowite właściwości lecznicze i odmładzające. Jej założycielka - Zofia jest pochodzenia polsko-haitańskiego i stamtąd właśnie sprowadza ten niezwykły olej wykorzystywany później w kosmetykach Creamy.

Marka stawia na jedno lub kilkuskładnikowe produkty, przez co pozbawione są one zbędnych substancji, a zawierają niemal 100% składników aktywnych. Bazą dla jej formuł głównie są hydrolaty, unika ona opierania ich na wodzie. Ponadto kosmetyki marki są produkowane ręcznie w laboratorium Creamy.

Właścicielka marki jest także prezesem Fundacji Polska Haiti, która powstała w 2010 roku po tragicznym trzęsieniu ziemi w tamtym rejonie świata. Od tego czasu organizacja Pani Zofii aktywnie wspiera Haitańczyków i pomaga w odbudowie państwa. Swoje działania skupia szczególnie na sektorze edukacji, wspierając usprawnianie istniejących już szkół oraz budowę nowych.

ilość produktów: 21/34
Creamy to polska marka kosmetyków, założona w 2016 roku przez pasjonatkę pielęgnacji, Zofię Pinchinat-Witucką, która posiada nie tylko polskie, ale też haitańskie korzenie. Właśnie do tego nawiązuje znajdujący się w logo marki symbol Erzulie, czyli haitańskiej bogini piękna, miłości i płodności. Firma skupia się przede wszystkim na produkcji wegańskich, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji cery, których składniki opierają się niewielkiej ilości skutecznych składników aktywnych, bez dodatków różnego rodzaju ulepszaczy czy wypełniaczy. Wiele produktów opiera się na hydrolatach, czyli tak zwanej wodzie kwiatowej pochodzącej z destylacji roślin za pomocą pary wodnej. Bestsellerem w ofercie Creamy są oleje, zwłaszcza upiększający olej moringa pochodzący właśnie z Haiti, a rozpowszechniony w Polsce właśnie za sprawą założycielki marki Creamy.

Kosmetyczne must have z oferty Creamy

Bez względu na to, jakie są Twoje związane z pielęgnacją cery potrzeby, w ofercie marki Creamy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Warto sięgnąć przede wszystkim po wspomniane oleje, stosując je zarówno jako rodzaj naturalnego serum, jak i jako produkt do demakijażu metodą OCM. Bestsellerem są też cudownie kojące maski do twarzy, kremy do twarzy o wszechstronnym działaniu i niezastąpione sera olejowe. Świetnym pomysłem jest także wybór zestawów kosmetyków Creamy, przygotowanych na przykład do automasażu twarzy czy do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Plusem są minimalistyczne opakowania, które wpadną w oko nie tylko minimalistkom.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel