zapytaj eksperta

Creamy

Ilość produktów: 31

Polsko-haitański producent, który łączy naturalne składniki z nauką i wiedzą w zakresie zrównoważonej pielęgnacji skóry. Surowce najwyższej jakości przechodzą szereg badań, które świadczą o ich bezpieczeństwie i skuteczności. Creamy tworzy kosmetyki wegańskie, które pakowane są zgodnie z duchem less-waste, gdyż troska o środowisko jest dla nich priorytetowa. Na charakterystycznych opakowaniach znajdują się malutkie dzieła sztuki, które zachwycają spojrzenie. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

ilość produktów: 30/31
Creamy to polska marka kosmetyków, założona w 2016 roku przez pasjonatkę pielęgnacji, Zofię Pinchinat-Witucką, która posiada nie tylko polskie, ale też haitańskie korzenie. Właśnie do tego nawiązuje znajdujący się w logo marki symbol Erzulie, czyli haitańskiej bogini piękna, miłości i płodności. Firma skupia się przede wszystkim na produkcji wegańskich, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji cery, których składniki opierają się niewielkiej ilości skutecznych składników aktywnych, bez dodatków różnego rodzaju ulepszaczy czy wypełniaczy. Wiele produktów opiera się na hydrolatach, czyli tak zwanej wodzie kwiatowej pochodzącej z destylacji roślin za pomocą pary wodnej. Bestsellerem w ofercie Creamy są oleje, zwłaszcza upiększający olej moringa pochodzący właśnie z Haiti, a rozpowszechniony w Polsce właśnie za sprawą założycielki marki Creamy.

Kosmetyczne must have z oferty Creamy

Bez względu na to, jakie są Twoje związane z pielęgnacją cery potrzeby, w ofercie marki Creamy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Warto sięgnąć przede wszystkim po wspomniane oleje, stosując je zarówno jako rodzaj naturalnego serum, jak i jako produkt do demakijażu metodą OCM. Bestsellerem są też cudownie kojące maski do twarzy, kremy do twarzy o wszechstronnym działaniu i niezastąpione sera olejowe. Świetnym pomysłem jest także wybór zestawów kosmetyków Creamy, przygotowanych na przykład do automasażu twarzy czy do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Plusem są minimalistyczne opakowania, które wpadną w oko nie tylko minimalistkom.
pixel