zapytaj eksperta

Frudia

Ilość produktów: 45

Koreańska marka kosmetyczna oferująca produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, zamknięte w kolorowych opakowaniach kryjących w sobie drogocenne składniki odżywcze. Nazwa Frudia pochodzi z połączenia angielskiego słowa fruit oraz greckiego dia, co oznacza pochodzenie z owoców. Wyróżnikiem firmy jest metoda kompresowania owoców na zimno, w wyniku której wszystkie drogocenne składniki znajdujące się w formułach zostają zachowane. Sprawdź je!

ilość produktów: 30/45
Frudia to popularna marka koreańska kosmetyczna, w ofercie której znajdziesz najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, bazujące na starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Charakterystyczne dla produktów z portfolio Frudia są designerskie, kolorowe opakowania, które prezentują się jak optymistyczny akcent na półce w łazience czy w kosmetyczce. Nazwa Frudia powstała z połączenia dwóch słów: “fruit” (z angielskiego “owoc”) oraz “dia” (w języku greckim to pojęcie znaczy tyle, co “pochodzący z owoców”). Właśnie owoce stanowią źródło wielu cennych składników aktywnych, które znalazły się w produktach tej azjatyckiej marki.

Frudia - koreańska jakość i kreatywność

Wśród kosmetyków koreańskiej marki Frudia na uwagę zasługują ciekawe produkty o zaskakujących i bardzo pomysłowych formułach. Przykładem może być nawilżająca pianka do oczyszczania twarzy, szalenie skuteczna, a przy tym łagodna nawet dla wrażliwej cery czy dwuetapowa maska do twarzy na bazie glinki. Koniecznie zwróć uwagę na bestsellerowe produkty Frudia z dodatkiem regenerująco-pielęgnującego miodu, ekstraktu z winogron, żelu aloesowego lub kaktusowego, mleczka pszczelego czy tak znanymi składnikami aktywnymi, jak pantenol, niacynamid, kwas stearynowy. Hitem w portfolio Frudia jest maski w płachcie o działaniu odżywczym, rewitalizującym, przeciwzmarszczkowym, oczyszczającym. Nasycone maksymalną ilością pochodzących z roślin składników, będą najlepszym uzupełnieniem Twojej codziennej pielęgnacji twarzy.
pixel