A.Florence Skincare

Ilość produktów: 15

POCHODZENIE

A. Florence Skincare jest brytyjską marką założoną przez Tinę Sanders.

PRODUKTY

Marka oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, nastawione na różnorodne potrzeby skóry. Wszystkie produkty marki są wegańskie, a opakowania zdatne do recyklingu i biodegradowalne.

CIEKAWOSTKA

Aby zapewnić świeżość i trwałość składników, produkty wytwarzane są na bieżąco w małych partiach w londyńskim studio.

Uprzejmie informujemy, że rozwiązaliśmy współpracę z marką A.Florence, kliknij na interesujący Cię produkt i sprawdź zamienniki!

Pełną listę zamienników znajdziesz na naszym blogu.


Brytyjska marka A. Florence, której założycielka opiera proces produkcyjny swoich kosmetyków na inteligentnych formułach oraz znajomości branży farmaceutycznej, beauty&spa i odżywiania. Dzięki temu jej produkty są nie tylko w dużej mierze naturalne, a ich składniki przebadane klinicznie, ale także pomagają w walce z dolegliwościami skóry, takimi jak trądzik pospolity, trądzik różowaty czy egzema.

Produkty A.Florence bogate są w przyjazne dla skóry składniki aktywne, m.in. roślinne ekstrakty, oleje tłoczone na zimno, witaminy i minerały oraz kwasy. Wielofunkcyjne formuły pozwalają dostarczyć skórze tego, co najlepsze, a przy tym są delikatne i z powodzeniem mogą być stosowane również do skór wrażliwych.

Sortowanie
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel