Herbs&Hydro

Ilość produktów: 27

POCHODZENIE

Herbs&Hydro to polska marka stworzona przez duet - Tomasza i Julię.

PRODUKTY

Oprócz naturalnych mydeł, w ofercie znajdziemy również szampony i odżywki w kostce. Produkty są odpowiednie dla wegan.

CIEKAWOSTKA

Mydła powstają na podstawie starych, tradycyjnych receptur, których historia sięga XVII wieku.

Herbs&Hydro stosuje wyłącznie naturalne tłuszcze roślinne, ekologiczne zioła i ekstrakty. Kosmetyki wyrabiane są na zimno, co pozwala w zachowaniu ich cennych właściwości. Szampony i odżywki w kostce są pomocne przy stanach zapalnych skóry głowy czy AZS.

Roślinne mydła, szampony i odżywki w kostce zapakowane są w metalowe opakowania. Marka dba o ekologię, dlatego po wykorzystaniu produktu możesz kupić sam wkład, a poprzednią puszkę wykorzystać ponownie zgodnie z ideą zero waste. Kompaktowe opakowania sprawdzą się w podróży.

Sortowanie
  • 1
  • 2
ilość produktów: 21/27
Lubisz kosmetyki naturalne, które pielęgnują Twoją urodę bez przynoszenia szkody naturze? Zakochasz się w naturalnych produktach z asortymentu polskiej marki Herbs&Hydro, założonej przez duet: Tomasza i Julię, zorientowanych na produkty najlepszej jakości, wegańskie, a przede wszystkim skuteczne. To przede wszystkim naturalne mydła, które powstają na podstawie tradycyjnych receptur, których historia sięga XVII wieku. Oprócz nich warto zwrócić uwagę także na szampony i odżywki w kostce o roślinnych składach. Marka stawia sobie za cel bycie całkowicie eko, dlatego mydła pakuje w minimalistyczne blaszane pudełka. Po wykorzystaniu produktu można, zgodnie z ideą zero waste, kupić sam wkład, a poprzednie opakowanie wykorzystać ponownie.

Co warto wiedzieć o produktach Herbs&Hydro?

Marka Herbs&Hydro stosuje do produkcji mydeł, szamponów w kostce i odżywek wyłącznie naturalne tłuszcze roślinne, a także ekologiczne ekstrakty z ziół i innych roślin. Kosmetyki wyrabiane są na zimno, dzięki czemu możliwe jest zachowanie pełni ich potencjału i cennych właściwości. Szampony i odżywki w kostce są dedykowane także osobom cierpiącym na stany zapalne skóry głowy czy AZS. Z jakich roślin czerpią swoją skuteczność kosmetyki z metką Herbs&Hydro? Dziegieć, konopie, kokos, mango, śliwka czy maliny to tylko kilka z nich, zainspirowanych nie tylko dawnymi, słowiańskimi metodami pielęgnacji urody, ale też trikami mieszkanek innych regionów świata. Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi, lśniącymi, zdrowymi włosami i czystą, młodo wyglądającą skórą bez niedoskonałości, właśnie produkty Herbs&Hydro są idealną odpowiedzią dla Ciebie.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel