PÜR COSMETICS

Ilość produktów: 6

Amerykańska marka oferująca wegańskie kosmetyki do makijażu, cenione również przez wizażystów. Formuły opracowywane są z odpowiednio dobranych i wyszukanych składników, które sprawdzą się przy każdym rodzaju skóry niezależnie od wieku, czy problemów skórnych. Efektownie podkreślają urodę i wydobywają piękno. Poznaj ofertę już teraz!

POCHODZENIE

Marka PÜR Cosmetics powstała w 2001 roku w Atlancie.

PRODUKTY

W ofercie marki PÜR znajdziesz wegańskie kosmetyki do makijażu.

CIEKAWOSTKA

Równolegle z powstaniem marki miała miejsce premiera jej pierwszego wielofunkcyjnego pudru mineralnego 4-in-1 Pressed Mineral Makeup Foundation. Do dziś jest on flagowym produktem wybieranym przez kobiety na całym świecie.

Producent znany jest z wykorzystania przyjaznych skórze i jednocześnie najwyższej jakości składników pochodzących z naturalnych źródeł, w tym roślin. Opatentowany i przebadany kompleks Ceretin® zawarty w kosmetykach łączy w sobie działanie odżywcze, nawilżające, antyoksydacyjne i opóźniające proces starzenia.

Produkty marki są chętnie wybierane również przez wizażystów. Cenione są za jakość, łatwość aplikacji i trwałość. Sprawdzą się przy każdym rodzaju skóry niezależnie od wieku, czy problemów skórnych.

pixel