Madara

Ilość produktów: 1

POCHODZENIE

MÁDARA Organic Skincare to łotewska marka założona w 2006 roku przez Lotte Tisenkopfa-Iltnere - kobietę biznesu, innowatorkę, aktywistkę i mamę trójki dzieci.

PRODUKTY

Marka oferuje produkty do pielęgnacji twarzy i ciała oraz makijażu. Opakowania kosmetyków są przyjazne dla środowiska i podlegają recyklingowi.

CIEKAWOSTKA

Alergia skórna Lotte doprowadziła do powstania marki MÁDARA Organic Skincare i tworzenia kosmetyków z substancjami pochodzącymi z natury.

Nagradzane kosmetyki MÁDARA Organic Skincare wytwarzane są z najwyższej jakości aktywnych składników roślin zbieranych w rejonie Bałtyku. Substancje te hamują działanie wolnych rodników, czyli działają przeciwstarzeniowo.

Bestsellerami marki MÁDARA są m.in. tonujące kremy z filtrem Madara - Age Defying Sunscreen oraz Madara - City Cream CC SPF15.

Sortowanie
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel