Banila Co

Ilość produktów: 7

Marka wywodząca się z Korei, której nazwa to słowo vanilla z pierwszą literą zmienioną na "B", symbolizuje ona połączenie wartości i uroku w branży kosmetycznej. Banila Co oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków kolorowych. Wśród nich znajdują się kultowe balsamy do demakijażu "Clean It Zero". Marka nieustannie wyznacza trendy kosmetyczne, dzięki swoim zaawansowanym i skutecznym formułom - koniecznie się z nimi zapoznaj!

Banila Co jest stworzoną w 2006 roku koreańską marką specjalizującą się w tworzeniu kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych. Najważniejszymi założeniami tego brandu jest umożliwienie klientkom kompleksowej pielęgnacji cery, w której również makijaż oddziałuje pozytywnie na jej kondycję, uzupełniając inne urodowe rytuały, takie jak demakijaż, nawilżenie czy regenerację. Formuły produktów Banila Co są starannie opracowywane, wnikliwie badane w nowoczesnych laboratoriach i zawsze opierające się na najnowszych dokonaniach w nauce.

Koreańska pielęgnacja, międzynarodowy sukces

Jednym z bestsellerów w ofercie koreańskiego producenta jest fenomenalny balsam do oczyszczania i demakijażu Clean It Zero, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, chociaż jest hipoalergiczny i polecany nawet do najwrażliwszych cer. Na świecie co 3.1 sekundy sprzedawany jest balsam Clean It Zero, co najlepiej świadczy o jego popularności. Ale wśród kosmetyków Banila Co znajdziesz zdecydowanie więcej świetnych i godnych uwagi pewników, w tym chociażby olejki myjące, kosmetyki przeciwsłoneczne czy kremy pielęgnacyjne do twarzy.

Proste, sprawdzone formuły spodobają się zarówno bardzo młodym dziewczynom, jak i paniom, które potrzebują szczególnego wsparcia w trosce o skórę, na której widać pierwsze oznaki starzenia. Kropką nad i w przypadku marki Banila Co są estetyczne opakowania w ciekawej kolorystyce, wyróżniające się uproszczonym stylem. To design, który wpadnie w oko nie tylko minimalistkom!
pixel