zapytaj eksperta

Laneige

Ilość produktów: 16

Nazwa koreańskiej marki pochodzi od francuskiego słowa, oznaczającego "śnieg". Filozofią marki jest tworzenie kosmetyków niezbędnych do uzyskania perfekcyjnej, nawilżonej i przejrzystej skóry, dokładnie takiej jak płatek śniegu. Sprawdź ofertę, w której znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji twarzy, bazujące na działaniu zaawansowanych kompleksów wodnych, by dostarczać skórze odpowiedniej dawki nawilżenia.

POCHODZENIE

Marka Laneige została stworzona przez jedną z największych, koreańskich firm kosmetycznych - Amore Pacific w 1994 roku.

PRODUKTY

Producent oferuje kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ust i makijażu.

CIEKAWOSTKA

Nazwa marki pochodzi od francuskiego słowa, oznaczającego "śnieg". Filozofią marki jest pomoc kobietom w uzyskaniu perfekcyjnej, nawilżonej i przejrzystej skóry, dokładnie takiej jak płatek śniegu.

Laneige słynie ze swojej innowacyjności i nieszablonowości, dlatego podczas tworzenia produktów stawia na oryginalne, ale jednocześnie niezwykle skuteczne połączenia. Jako ekspert nawadniania marka wykorzystuje udowodnione klinicznie działanie Optymalnej Wody Mineralnej, by nawadniać, chronić i rewitalizować poszczególne typy skóry. Produkty Laneige sprawdzą się do różnych problemów skórnych, zarówno w przypadku skóry odwodnionej, szarej, jak i z nadmiernym łojotokiem.

Jednym z bestsellerów marki jest nagradzana rewitalizująco - nawilżająca maska do twarzy na noc Water Sleeping Mask.

pixel