Innisfree

Ilość produktów: 58

Innisfree to koreańska marka kosmetyczna, której nazwa inspirowana jest poematem „The Lake Isle of Innisfree", który mówi o spokoju i naturze. Wiele wysokiej jakości surowców wykorzystywanych w formułach produktów pochodzi z wyspy Jeju. Na szczególne docenienie zasługuje zaangażowanie marki w ekologiczne kampanie i dbałość o środowisko. Koniecznie zapoznaj się z tymi produktami do pielęgnacji twarzy i makijażu!

ilość produktów: 30/58

POCHODZENIE

Innisfree to koreańska marka kosmetyczna powstała w 2000 roku.

PRODUKTY

Marka ma w swojej ofercie naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i makijażu.

CIEKAWOSTKA

Nazwa marki inspirowana jest poematem The Lake Isle of Innisfree W.B. Yeats'a, który mówi o spokoju i naturze.

Marka mówi o Innisfree, jako wyspie, na której natura, zdrowie i piękno egzystują w harmonii. Nawiązuje to do koreańskiej wyspy Jeju, z której pozyskiwane są wysokiej jakości surowce do tworzenia kosmetyków.

Logo marki i głęboki, wyrafinowany odcień zieleni zainspirowane są lasem Bija na wyspie. Odzwierciedlają obraz nowoczesnej marki i jej oddania naturze.

Innisfree jako pierwsza naturalna marka w Korei szczególnie dba o środowisko i zachęca do tego swoich klientów. Zaangażowana jest w wiele ekologicznych kampanii, w tym od 2003 roku zachęca do recyklingowania i ponownego użytku zużytych butelek, opakowań i toreb. Do czerwca 2019 roku marka zasadziła ponad 138 tysięcy drzew głównie w Azji i USA.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel