Kryolan

Ilość produktów: 13

Niemiecka marka specjalizująca się w tworzeniu profesjonalnych produktów do makijażu i charakteryzacji. Marka cieszy się wielkim uznaniem w świecie makijażu, nie tylko wśród profesjonalistów. Kosmetyki tej marki są świetnym rozwiązaniem dla osób, które szukają skutecznego kamuflażu, przykładowo przy bielactwie lub innych defektach skórnych. Zapoznaj się z ofertą marki!

POCHODZENIE

Kryolan to niemiecka marka założona w 1945 roku przez Arnolda Langera.

PRODUKTY

Marka specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych produktów do makijażu i charakteryzacji.

CIEKAWOSTKA

Początkowo marka dystrybuowała produkty do pielęgnacji skóry, jednak już w 1945 roku można było kupić pierwsze kosmetyki do makijażu scenicznego pod nową nazwą „Kryolan”, które następnie używano w nowo otwartych teatrach w Berlinie.

Każdy z produktów marki Kryolan został wykonany z najwyższej jakości składników, które zapewniają kosmetykom wyjątkową trwałość. Dzięki temu produkty są chętnie wybierane przez wizażystów, którzy wykorzystują je w charakteryzacjach do sztuk teatralnych, wystąpień, pokazów czy filmów. Do dziś marka cieszy się wielkim uznaniem w świecie makijażu, nie tylko wśród profesjonalistów. Kosmetyki tej marki są świetnym rozwiązaniem dla osób, które szukają skutecznego kamuflażu, przykładowo przy bielactwie lub innych defektach skórnych.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel