Nikola

Nikola Budna

Cześć! Mam na imię Nikola

Zdradzę Wam, że już za czasów liceum byłam znana z tego, że można było się mnie poradzić odnośnie pielęgnacji lub wysłać skład kosmetyku w celu analizy. Jak widać, przekułam swoją pasję w drogę zawodową i dziś jestem w stanie robić to dla Was, w ramach profesjonalnej konsultacji. Mam potrzebę ciągłego poszerzania wiedzy. Odbywałam staże w różnych firmach, zajmowałam się wprowadzaniem produktów kosmetycznych na rynek, dzięki czemu doskonale znam wszelkie aspekty prawne tej gałęzi przemysłu. Poznawałam także kosmetyki od zupełnej podszewki, gdy sama stworzyłam kilka formulacji dla jednej z firm sprzedającej półprodukty. Sprawiło to, że na kosmetyki patrzę z ogromną dozą zrozumienia i jestem w stanie bardzo dużo ich właściwości odczytać ze składu INCI.

W konsultacjach najczęściej stawiam na dobrą podstawę pielęgnacyjną. Bardzo lubię temat wpływu różnych czynników zewnętrznych na stan skóry, możesz się więc spodziewać rad odnośnie diety i badań.

Moja specjalność

  • atopowe zapalenie skóry atopowe zapalenie skóry
  • skóra naczyniowa skóra
    naczyniowa
  • skóra sucha/odwodniona skóra sucha/odwodniona
  • skóra wrażliwa skóra wrażliwa
  • trądzik trądzik
  • dieta i badania w diagnostyce problemów skórnych dieta i badania w diagnostyce problemów skórnych

Zobacz materiały, które stworzyłam

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel