Karina

Karina Kulik

Cześć! Mam na imię Karina

Moja fascynacja pielęgnacją zaczęła się od domowych maseczek, na które przepisy wyciągałam z czasopism mamy. Nieco później oczarowały mnie kosmetyki naturalne, to jaką moc i działanie na skórę ma otaczająca mnie natura. Kupiłam pierwszą książkę o tworzeniu kosmetyków i weszłam w świat chemii kosmetycznej. Potem wpadłam w pielęgnację koreańską – masaże twarzy, delikatne traktowanie skóry, ekstrakty z roślin, których nazw nie potrafiłam wymówić.

Moja miłość rozrosła się też na język koreański i tamtejsze jedzenie ;-) Obecnie zazwyczaj raz do roku wracam z Korei z walizką pełną nowości. Jestem też wielką zwolenniczką holistycznego traktowania skóry - nie tylko kosmetyki, ale także nasz organizm i samopoczucie wpływają na jej kondycję.

Moja przygoda z pielęgnacją była ciągłym poznawaniem i próbowaniem. Studia kosmetologiczne pozwoliły mi poszerzyć i usystematyzować całą wiedzę kosmetyczną. Potem zdałam sobie sprawę, że dzielenie się tą wiedzą z innymi oraz uczenie ich sztuki rozumienia swojej skóry i dbania o nią sprawia mi wielką satysfakcję… i frajdę!

Moja specjalność

 • trądzik trądzik
 • skóra naczyniowa skóra
  naczyniowa
 • trądzik pielęgnacja
  anti-aging
 • ciąża i karmienie piersią ciąża
  i karmienie piersią
 • pielęgnacja naturalna pielęgnacja
  naturalna
 • pielęgnacja Koreańska pielęgnacja
  Koreańska

Zobacz materiały, które stworzyłam

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel