Kaja

Kaja Sobczuk

Cześć! Mam na imię Kaja

Kosmetologia jest bardzo szeroką dziedziną, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Mnie osobiście najbardziej zafascynował świat chemii kosmetycznej, recepturowania i aspektów prawnych obrotu kosmetykami. Bardzo lubię analizować składy i zgłębiać wiedzę na temat działania składników, różnych technologii i nowinek naukowych. Spędziłam sporo czasu na laboratoriach, a po powrocie do domu potrafiłam spędzić kolejne godziny na szukaniu badań i informacji o składnikach

Często biorę też udział w rozmaitych szkoleniach, konferencjach, czy praktykach, które sprawiają mi ogromną przyjemność i zawsze pozwalają odkryć coś nowego. Cieszę się, że moja praca może być jednocześnie moją pasją. Mam też świadomość, że kosmetyki to tylko jeden z czynników, który ma wpływ na naszą skórę i do pielęgnacji należy podejść całościowo, dlatego staram się również czerpać wiedzę z innych dziedzin. Jestem fanką minimalistycznej, ale przemyślanej pielęgnacji i uwielbiam poszukiwać nowych „perełek” kosmetycznych.

Moja specjalność

  • skóra tłusta skóra tłusta
  • trądzik trądzik
  • przebarwienia przebarwienia
  • trądzik pielęgnacja
    anti-aging
  • świadoma pielęgnacja włosów świadoma pielęgnacja włosów
  • łojotokowe zapalenie skóry łojotokowe zapalenie skóry

Zobacz materiały, które stworzyłam

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel