Jak powinnam stosować zakupione produkty?

Jak powinnam stosować zakupione produkty?


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanych w przedmiotowej ankiecie „Jakich kosmetyków powinnam używać?” przez Janusza Lisa prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Janusz Lis Proseller.pl, ul. Skoroszewska 24, lok. 3, 02-495 Warszawa, adres do doręczeń: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa w celu wykonania usługi konsultacji kosmetycznej. Informujemy, że może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W celu wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych proszę przesłać maila na adres kontakt@cosibella.pl. Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi. W razie niewyrażenia przedmiotowej zgody nie jest możliwe przeprowadzenie konsultacji kosmetycznej.


Potwierdzam że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącą ochrony danych osobowych. Czytaj więcej


Dziękujemy za wypełnienia ankiety, nasz doradca kosmetyczny wkrótce skontaktuje się z Tobą. Pozdrawiamy Sklep Cosibella.pl

pixel
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij