Formularz Cosipedia

Formularz Cosipedia


Oświadczam, że zapoznałem/am się z kryteriami tworzenia składników, akceptuję ich treść i zobowiązuję się do ich przestrzegania. *

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanych w przedmiotowej ankiecie przez Cosibella sp. z o.o. ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa w celu uzupełnienia bazy składników. Informujemy, że może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W celu wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych proszę przesłać maila na adres kontakt@cosibella.pl. Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne, ale niezbędne. W razie niewyrażenia przedmiotowej zgody nie jest możliwe dodanie składnika do Cosipedii.

Dziękujemy za pomoc w budowaniu Cosipedii!
Mamy nadzieję, że dzięki bogatej bazie składników stosowanych w kosmetykach czytanie składów INCI będzie coraz łatwiejsze! Przyczyniłeś się do szerzenia świadomości wśród konsumentów, dla których informacje na opakowaniu to często zlepek niezrozumiałych treści i trudnych nazw. Liczymy na to, że Cosipedia pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości, a rozszyfrowanie składów nie będzie stanowiło już żadnego problemu!
Po zatwierdzeniu merytoryki treści otrzymasz 400 punktów lojalnościowych, które możesz wykorzystać do zrobienia zakupów w naszym sklepie. Jeśli jednak składnik zostanie uznany za niepoprawny i/lub wykonany zdawkowo, nie zostanie on zatwierdzony i nie otrzymasz punktów lojalnościowych.
Być może masz znajomych, którzy także chcieliby pomóc nam uzupełnić składniki, interesują się chemią kosmetyczną i działaniem poszczególnych substancji na skórę. Będzie nam bardzo miło, jeśli poinformujesz ich o możliwości współtworzenia Cosipedii razem z nami!

Pozdrawiamy,
Zespół Cosipedii

pixel
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij