Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Cosibella Corner - zabiegi kosmetologiczne

Nie wiem, czy wiesz, ale mamy własny salon kosmetologiczny Cosibella Corner! Możesz tam skorzystać z konsultacji kosmetologicznej, a także wykonać wiele zabiegów z zakresu pielęgnacji skóry. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach, zachęcam do przeczytania wpisów, a zapisu możesz dokonać przez stronę Cosibella Corner.

 

Kiedy warto wybrać się do trychologa? Trychologia w Cosibella Corner

Jeśli zmagasz się z problemami z włosami, takimi jak łysienie, wypadanie czy łamliwość, warto zainteresować się trychologią. Dzięki konsultacjom i zabiegom trychologicznym możesz pozbyć się problemów z włosami i skórą głowy. Przeczytaj tekst, aby dowiedzieć się więcej na temat trychologii i jej korzyści dla Twoich włosów, a także zapisz się na konsultację do Cosibella Corner!

BioRePeel - Cosibella Corner

Potrzebujesz silnej regeneracji skóry? Chcesz zminimalizować zaskórniki, drobne zmarszczki, a kosmetyki domowe nie dają takich efektów? Wybierz się do Cosibella Corner na zabieg BioRePeel! W tym wpisie dowiesz się wszytskiego o zabiegu, jak działa, jaki jest jego skład, a także poznasz wskazania i przeciwwskazania.

Infuzja tlenowa w Cosibella Corner

Chcesz skorzystać z zabiegu, po którym Twoja skóra natychmiastowo będzie nawilżona, rozświetlona i napięta? Postaw na zabieg Infuzji tlenowej! W tym wpisie przeczytasz o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach, a także umówisz się na zabieg do Cosibella Corner - naszego salonu w Warszawie!

Oczyszczanie wodorowe - Cosibella Corner

Twoja skóra jest zanieczyszczona i czujesz, że potrzebujesz dokładnego oczyszczenia i odświeżenia? Wybierz się na zabieg oczyszczania wodorowego do Cosibella Corner! Przeczytaj wpis, w którym dowiesz się, czym jest oczyszczanie wodorowe, a także jakie są wskazania i przeciwskazania.

Kwasy na lato w Cosibella Corner!

Zbliża się lato, a nie chcesz rezygnować z zabiegów z kwasami? Przeczytaj wpis i dowiedz się, jakie kwasy można stosować latem oraz jakie zabiegi są bezpieczne nawet podczas słonecznych dni. Sprawdź, jakie są korzyści z zabiegów z kwasami i umów się na wizytę w Cosibella Corner!

Asiatic Peel - Cosibella Corner

Twoja skóra jest sucha lub odwodniona i potrzebujesz silnej dawki nawilżenia? Przeczytaj wpis i zapisz się na zabieg Asiatic Peel do Cosibella Corner, a Twoja skóra będzie nawilżona, napięta i wygładzona!

Architect Peel - Cosibella Corner

Zaczynasz zauważać, że Twoja skóra staje się coraz mniej jędrna, pojawiają się na niej drobne zmarszczki, a dodatkowo pory są coraz bardziej widoczne? Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego Architect Peel jest dla Ciebie! Kosmetolog Alicja przedstawi Ci zalety, przebieg i składniki aktywne zabiegu Architect Peel, na który możesz umówić się do Cosibella Corner!

Zabieg z retinolem - Reti Peel - Cosibella Corner

Marzysz o pięknej, gładkiej i jędrnej skórze? Tymczasem na Twojej pojawiły się już zmarszczki i linie? To najlepszy czas, aby skorzystać z zabiegu Reti Peel! Dzięki niemu Twoja skóra stanie się gładka, ujędrniona, a jej koloryt wyrównany. Dowiedz się, czy ten zabieg jest dla Ciebie, jakie sa wskazania i przeciwwskazania, a także jak przebiega procedura zabiegu Reti Peel i umów się do Cosibella Corner!

Terapia kwasami - jesienno-zimowe zabiegi kwasami na twarz w salonie Cosibella Corner

Stosowanie kwasów ma wiele plusów, takich jak rozjaśnienie przebarwień, zredukowanie widoczności porów, zmniejszenie stanów zapalnych, czy złuszczenie naskórka. Jeżeli jednak chcesz, aby efekty były jeszcze lepsze niż te, które osiągniesz w domu, zapisz się na zabieg eksfoliacji kwasami w gabinecie! W Cosibella Corner zajmą się Tobą kosmetolożki, które zaplanują indywidualną terapię kwasami dostosowaną do Twojej skóry. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego zabiegi z kwasami są akurat dla Ciebie!

Mezoterapia mikroigłowa - Cosibella Corner

Myślisz o zabiegu mezoterapii mikroigłowej? Przeczytaj wpis, dowiedz się, dla kogo jest ten zabieg, co ma na celu i jakie są efekty mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowo sprawdź cenę zabiegu i zapisz się do naszego salonu Cosibella Corner, aby skorzystać z konsultacji i zabiegu mezoterapii mikroigłowej u doświadczonych kosmetologów!
pixel