CosiChallenge

Wraz z rozpoczynającym się miesiącem, postanowiliśmy zaprosić Cię do wyzwania na naszym Instagramie, które ma pomóc Ci wyrobić zdrowe nawyki w dbaniu o Twoje ciało, ale także ducha. Zwiększ swoją świadomość i dołącz do naszego COSICHALLENGE’U!

Przygotowaliśmy dla Ciebie planszę, w której znajdują się zadania. Po ich wypełnieniu Twój umysł, a także skóra i ciało podziękują. Uwierz nam na słowo!
Wyzwanie trwa do 28 października, a my po każdym tygodniu, będziemy przeprowadzać podsumowania i sprawdzać, kto z Was jest najbardziej aktywny i robi wiele dla siebie - bo przecież o to chodzi w tym wyzwaniu.

Po miesiącu wyłonimy 3 zwycięzców, którzy wypełnili wszystkie zadania i dawali nam o tym znać na Instagramie. Nagrodami w #cosichallenge są zestawy ufundowane przez Cosibella.pl oraz specjalistów, z którymi nawiązaliśmy współpracę i razem z nami postanowili o Ciebie zadbać. Będzie można zdobyć vouchery, a także zestawy kosmetyków, brzmi super, co? W takim razie do dzieła!
Pobierz planszę
Jakie nagrody przygotowaliśmy?
Każdy zwycięzca otrzyma zestaw kosmetyków marki Skintra, a w nim tonik kwasowy, krem nawilżający i tonik prebiotyczny.
Wygrani otrzymają również voucher do trenera face jogi Kamili Kukuczki na prywatną sesję jogi twarzy,voucher do psychologa Małgorzaty Osińskiej na prywatną sesję, a także muślinową opaskę kosmetyczną naszego projektu oraz ekologiczną, wielorazową, bawełnianą torbę z wyjątkową grafiką!

Ale to jeszcze nie koniec! Dla najbardziej aktywnej osoby przygotowaliśmy jeszcze jedną nagrodę - voucher do dietetyka Pauliny Ihnatowicz na prywatną konsultację dietetyczną!
Zestaw kosmetyków
Bawełniana torba
Vouchery
Muślinowa opaska kosmetyczna
Specjaliści

Paulina Ihnatowicz
Dietetyk kliniczny

Kamila Kukuczka
Trener Jogi Twarzy

Małgorzata Osińska
Psycholog
Jak wziąć udział w #cosichallenge?
Pobierz planszę
Zaznaczaj na niej zadania, które wykonałeś oraz sprawdź na Instagramie Cosibelli, jakie jest bonusowe zadanie na każdy dzień.
Stwórz wyróżnioną relację
Umieszczaj w niej plansze z oznaczaniami #cosichallenge i @cosibella.pl, bo na tej podstawie będziemy weryfikować, uczestników i wyłaniać zwycięzców.
Skorzystaj z naszego wsparcia
Aby pomóc Ci w realizacji zadań wraz ze specjalistami przygotowaliśmy IGTV z praktyką mindfulness i jogi twarzy, a 7 października o 20:00 odbędzie się LIVE z dietetykiem.
Pokaż swoje zaangażowanie
Pokaż nam, jak zmieniasz swoje nawyki poprzez udostępnianie postów, stories, plansz z zadaniami, IGTV ze specjalistami, komentuj oraz zachęć swoich znajomych do wspólnego wyzwania.
Do kiedy trwa wyzwanie?
Wyzwanie trwa do końca dnia 28.10.2021. Zwycięzców ogłosimy 29.10.2021 o godzinie 15:00.
biorę udział
Pobierz planszę
Biorąc udział w konkursie akceptujesz warunki Regulaminu Konkursu
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel