COVID-19

JAK FUNKCJONUJE COSIBELLA W CZASIE PANDEMII?

Zaistniała sytuacja rzuciła wyzwanie całemu światu, każdy z nas znajduje się w trudnym czasie, a służby zdrowia robią wszystko, by zapanować nad pandemią.

Cosibella pomimo trudnych warunków działa jak zawsze.

Realizujemy Wasze zamówienia, przyjmujemy dostawy, wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty, prowadzimy doradztwo kosmetologiczne oraz odpowiadamy na wasze pytania. Wszyscy pracownicy biura pracują zdalnie, a magazyn ma zapewnione wszelkie środki niezbędne do zachowania bezpieczeństwa. Ponadto, pracownicy magazynu pracują na dwie, stałe zmiany z godzinną przerwą na wywietrzenie wszystkich pomieszczeń.

Przed wejściem do pracy dezynfekujemy ręce, a paczki pakujemy w rękawiczkach i maseczkach, by zmniejszyć przenoszenie drobnoustrojów do minimum i dbać nie tylko o nasze, ale i o Wasze zdrowie. Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej, ale prosimy Was o wyrozumiałość w przypadku niewielkich opóźnień.

Nasz zespół z całego serca dziękuje wszystkim tym, którzy przyczyniają się do walki z koronawirusem, między innymi Wam, bo dzięki temu, że zostajecie w domu, pomagacie w ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusa. Odpoczywajcie, dbajcie o swoje zdrowie i najbliższych. Wykorzystajcie ten czas na zrobienie czegoś dobrego dla siebie.

Pozdrawiamy
Zespół Cosibella

Najczęstsze pytania i odpowiedzi podczas pandemii

1.Czy mogę złożyć zamówienie internetowe?

 

2.Jak mogę w bezpieczny sposób dokonać zamówienia?

 

3.Jak długo trwa obecnie realizacja zamówienia?

 

4.Czy zamówienia są obecnie wysyłane za granicę?

 

5.Czy mogę złożyć zamówienie z odbiorem w sklepie stacjonarnym w Warszawie?

 

6.Czy mogę złożyć zamówienie z odbiorem w kiosku Ruchu?

 

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel