Blog

Szampon do włosów - jak wybrać najlepszy?

Szampony do włosów zniszczonych? A może nie do włosów, a suchej lub przetłuszczającej się skóry głowy? Z tego wpisu dowiesz się jak poprawnie myć skórę głowy, co może być przyczyną swędzącej skóry głowy, a ponadto znajdziesz tam listę najlepszych szamponów do włosów, które zostały podzielone ze względu na problem skóry głowy.

Cera dojrzała - jak o nią dbać? Przegląd składników i kosmetyków przeciwstarzeniowych

Skóra dojrzała wymaga wyjątkowego traktowania i odpowiednich kosmetyków. W pewnym stopniu możemy spowolnić starzenie się skóry, jeśli jednak chcemy to uczynić, musimy wprowadzić kilka zmian już w młodym wieku. Jak więc spowolnić starzenie się skóry i jakie kosmetyki oraz składniki wybierać, aby działać przeciwstarzeniowo?

Zamienniki A. Florence Skincare

Kosmetyki A. Florence cieszyły się dużą popularnością ze względu na naturalne składy. Z przyczyn niezależnych przestaliśmy sprzedawać kosmetyki A. Florence. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie produkty są równie dobre albo nawet lepsze, czytaj dalej.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel