Blog

5 błędów, które niszczą Twoją cerę

5 błędów, które niszczą Twoją ceręCzego nie robić aby nie zaszkodzić swojej skórze. Czasem stosujemy produkty o świetnych składach, lecz popełniamy błędy pielęgnacyjne, które wpływają negatywnie na naszą cerę. Sprawdź czy ich nie popełniasz.
Przeczytaj więcej

Jak rozpoznać rodzaj cery?

Jak rozpoznać rodzaj cery?Bez odpowiedzi na pytanie “Jaki jest Twój rodzaj cery?” bardzo ciężko jest ułożyć odpowiednią pielęgnację. Jest to podstawa do tego, by zacząć swoją przygodę z kosmetykami i dobrać je w taki sposób, aby przynosiły optymalne efekty. Jeśli masz problem z określeniem rodzaju skóry lub Twoja aktualna pielęgnacja nie przynosi zadowalających rezultatów, może warto wrócić do punktu wyjścia i zastanowić się jaka ta skóra w ogóle jest i czego właściwie potrzebuje.
Przeczytaj więcej

Witamina C w kosmetykach pielęgnacyjnych

Witamina C w kosmetykach pielęgnacyjnychWitamina C kwas L-askorbinowy zarówno w chemii kosmetycznej, jak i kosmetologii dzięki swoim bardzo silnym właściwościom antyoksydacyjnym uważana jest za witaminę młodości.
Przeczytaj więcej
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel